Kompleksowy transport
krajowy i międzynarodowy

Firma PPHU EKO-SYSTEM oferuje usługi transportowe na terenie kraju oraz transport międzynarodowy pojazdami do 3,5 t.

Usługi transportowe do 3,5 t

Nasze usługi transportowe są w pełni profesjonalne i kompleksowe. Świadczymy je zarówno na terenie Polski, jak i innych państw europejskich.

Wszystkie nasze pojazdy są sprawne i mają aktualne przeglądy techniczne – dlatego ładunek zawsze bezpiecznie zmierza do wyznaczonego celu. Mamy polisę OCP w ruchu krajowym jak i międzynarodowym wraz z ubezpieczeniem kabotażowym obejmującą każdy przewożony ładunek. Przestrzegamy przepisów zawartych w Ustawie o prawie drogowym, a także innych, które obowiązują w kraju i zagranicą.

Firma PPHU Eko-System Mateusz Kula oferuje usługi transportowe na terenie kraju oraz transport międzynarodowy pojazdami do 3,5 t. Dysponujemy odpowiednimi pojazdami, aby każde zlecenie traktować w sposób indywidualny. Kwestią kluczową jest dla nas bezpieczeństwo, a także terminowość załadunku oraz dostarczenia ładunku pod wskazany adres. Dzięki nam towar zawsze bezpiecznie dociera do celu.

na korzystnych warunkach

bez problemów

szybko i sprawnie

Transport na wysokim poziomie

Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, małymi przedsiębiorstwami i większymi firmami – z każdym, kto potrzebuje solidnie wykonanych usług transportowych i dostarczenia do odbiorcy ładunku kompletnego z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa.

Zwracamy uwagę na jakość
oferowanych usług

Dlatego nasze pojazdy są kierowane przez doświadczonych kierowców, którzy mają świadomość, że towar należy przewieźć nie tylko szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie. Dzięki nawigacji są w stanie wybierać optymalną trasę, aby w miarę możliwości ominąć najbardziej zatłoczone drogi i wszelkie utrudnienia. W ten sposób towar jest dowożony zawsze w ustalonym terminie.

Odpowiednio zabezpieczony
ładunek

Ładunek oczywiście zostaje odpowiednio zabezpieczony przed przemieszczaniem się podczas jazdy – nawet konieczność szybkiego hamowania nie spowoduje zatem żadnego uszkodzenia. Towar może być umieszczony na specjalnych paletach albo położony luzem. Przestrzeń wewnętrzną pojazdu potrafimy wykorzystać maksymalnie.

Przewieziemy ładunek
tam, gdzie chcesz

Mamy sprawdzone pojazdy do 3,5 t przystosowane do długich tras. Posiadamy flotę Renault Master Euro 6 / Fiat Ducato z zabudową plandeka 10EP, wymiary zabudowy 4.80 x 2.20 x 2.30 – 2.60 i 4.2 x 2.45 x 2.3 – 2.6 wraz z suwanym dachem.

 • Dbamy o kwestie bezpieczeństwa.

 • Służymy doradztwem.

 • Proponujemy korzystne ceny

Bezpieczeństwo
transportu to dla nas
podstawa!

Mamy świadomość, jak istotne jest prawidłowe zabezpieczenie ładunku, które nie tylko zapobiega uszkodzeniom towaru, ale również zapewnia bezpieczeństwo kierowcy oraz innych użytkowników dróg.

profesjonalne
zabezpieczenia

Stosujemy profesjonalne zabezpieczenia
zapewniające rzeczywiście bezpieczny transport

Nawet przedmiotów delikatnych, narażonych na stłuczenie lub innego rodzaju
uszkodzenie mechaniczne. Dysponujemy specjalnymi pasami transportowymi,
które pozwalają mocno związać poszczególne elementy ładunku. Dodatkową ochronę
stanowią haki i uchwyty, a także podkładki antypoślizgowe – zwiększenie siły tarcia
uniemożliwia przesuwanie się towaru wewnątrz pojazdu. Przy transporcie na paletach stosujemy też belki blokujące możliwość przemieszczenia ładunku. W przypadku materiałów sypkich wykorzystujemy solidne skrzynie ładunkowe.

Podczas jazdy nic nie będzie się przemieszczać wewnątrz pojazdu. To zapewnia w pełni bezpieczny przewóz powierzonych nam towarów. Co więcej, ściśle trzymamy się dopuszczalnej masy całkowitej dla konkretnego pojazdu i nigdy nie dopuszczamy do jego przeładowania.

dowiedz się więcej

Wyceń usługę transportu

Proponujemy atrakcyjne stawki, a dla stałych klientów możliwość uzyskania korzystnych zniżek. Jednak podstawą naszych usług transportowych jest solidność. W każdym elemencie przykładamy wagę do tego, aby spełniać międzynarodowe standardy.

Nasza wycena jest rzetelna i dokonywana w sposób indywidualny dla każdego ładunku. Jej podstawę stanowią informacje uzyskane od osoby zamawiającej usługę. Ważne są takie kwestie, jak:

 • wielkość zlecenia i poziom jego skomplikowania,

 • parametry ładunku – liczba sztuk towaru, jego waga oraz gabaryty (długość, wysokość, szerokość),

 • długość ustalonej trasa z adresami załadunku i rozładunku,

 • terminy realizacji – data i godzina nadania oraz dostarczenia towaru.

Co możemy przewieźć dla Ciebie?

Świadczymy usługi transportowe do 3,5 t dla szerokiego grona zleceniodawców Krajowych jak i podmiotów Zagranicznych.

Transportujemy:

 • materiały budowlane

 • meble

 • sprzęt AGD / RTV

 • maszyny

 • urządzenia różnego typu

 • inne towary w zależności od życzenia klienta

Czekamy na Twoje zlecenie!